Gamrat mazuryDeska tarasowa z kompozytu drewna to bardzo nowatorski produkt znajdujący szerokie zastosowanie, dzięki jakości wykonania idealnie imituje drewno i idealnie wpasowuje się w nowoczesne aranżacje domów. Trwałość deski kompozytowej zapewnia jej szerokie zastosowanie. Sprawdza się zarówno jako deska tarasowa, jak i w formie deptaka, obrzeży basenów czy pomostu co ma szczególne zastosowanie na Mazurach.

Produkty firmy Gamrat na w Ełku, Giżycku, Węgorzewie i na całych Mazurach

Produkty Gamrat zapewniają połączenie natury oraz nowoczesności, dzięki idealnej mieszance tworzywa sztucznego i drewna. Deski kompozytowe są wysoce odporne na działania czynników pogodowych takich jak deszcz (są niskonaśiąkliwe), śnieg czy słońce. Ważna jest również ich wytrzymałość – produkt jest niepalny oraz mało ścieralny. Wielką zaletą desek tarasowych Gamrat jest ich stabilność wymiarów – nie wykręcają się pod wpływem zmian temperatury i wilgoci, nie rozwarstwiają się. Są odporne na atak glonów, grzybów, pleśni. Można z nich układać nawierzchnie nad wodą.

Budowa konstrukcji oraz montaż desek tarasowych

Firma H.K.P. Stal Serwis Giżycko współpracuje z firmą Gamrat – specjalistami w produkcji kompozytowych systemów tarasowych i ogrodzeniowych. W zakres naszych usług wchodzi budowa konstrukcji (np. pod taras) oraz montaż desek tarasowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami wykonanymi przy wykorzystaniu desek tarasowych.