Do każdej wykonywanej przez nas bramy podchodzimy indywidualnie. Proponujemy dla Klienta indywidualny projekt bramy, furtki  oraz ogrodzenia. Każdą pracę wykonujemy z najwyższą dokładnością wykorzystując przy tym nasze doświadczenie oraz najnowsze technologie.

Bramy wjazdowe są naszą specjalnością

Specjalizujemy się w budowie bram na zamówienie na terenie całych Mazur. Główne obszary naszej działalności obejmują takie miejscowości jak Giżycko, Węgorzewo, Ełk czy Ryn. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na bramę, zaproponujemy jedno z naszych rozwiązań. Ponadto oferujemy również napędy do bram wjazdowych oraz bramy na rolkach, bramy przesuwne oraz bramy skrzydłowe.

brama z napędem giżycko

Stal nierdzewna, ocynk oraz inne materiały w budowie bram – Mazury

Nasza oferta jest bardzo szeroka, jesteśmy w stanie wykonać zarówno bramy ze stali nierdzewnej jak i z standardowych materiałów. Wykorzystujemy również ocynk jak i inne metody konserwacji konstrukcji. W nasze produkty możemy wkomponować zarówno drewno jak i niezwykle trwałe i estetyczne systemy kompozytowe firmy Gamrat.

Bramy przesuwane, skrzydłowe, garażowe i przemysłowe oraz automatyka do bram w Giżycku oraz na Mazurach

Mamy doświadczenie zarówno w wykonaniu bram wjazdowych czy garażowych jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji takich jak bramy przemysłowe. Oferujemy również montaż automatyki do wszelkiego rodzaju bram.

Każda oferowana przez nas brama czy to wjazdowa czy inna jest wykonana z najlepszej jakości materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi pracami w galerii  oraz do kontaktu.


brama w giżycku