Ślusarstwo to nie tylko otwieranie zamków, które się zacięły, lub do których zagubiono klucze. Ślusarstwo to przede wszystkim obróbka metali oraz tworzenie konstrukcji metalowych o różnej charakterystyce i przeznaczeniu. Zajmujemy się tym od wielu lat, a w ostatnim czasie oferujemy nasze usługi ślusarskie na terenie Giżycka i okolicy.

Usługi ślusarskie na Mazurach

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług znaleźć można różnorodną obróbkę metali – począwszy od spawania, poprzez cięcie, szlifowanie po frezowanie, polerowanie oraz budowę wszelkich konstrukcji metalowych i naprawę maszyn. Nasza firma oferuje również usługi związane bezpośrednio z naszym regionem a więc Giżyckiem i Mazurami. Mianowicie wykonujemy elementy ze stali nierdzewnej które idealnie nadają się na jachty, żaglówki i wszelkiego rodzaju jednostki pływające.

Konstrukcje metalowe

Oferujemy szeroko pojęte wykonawstwo różnych konstrukcji stalowych w Giżycku oraz na całych Mazurach. Począwszy od nieskomplikowanych, pojedynczych detali, po wykonawstwo wsporników, schodów, drabin ogrodzeń, bram i tarasów również przy użyciu stali nierdzewnej. Na podstawie przesłanych przez klienta planów jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. Oferujemy również doradztwo w sprawie wzornictwa, dojeżdżamy do Klientów. Nasze prace znajdują się w wielu mazurskich miejscowościach takich jak Mikołajki, Wilkasy, Bogaczewo, Giżycko, Kruklanki, Węgorzewo i Pozezdrze. Oczywiście działamy nie tylko na obszarze naszego województwa warmińsko–mazurskiego, wykonujemy również zlecenia na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Stal nierdzewna Mazury

Nasza firma zajmuje się również stalą nierdzewną. Oferujemy obróbkę mechaniczną materiałów odpornych na korozję (cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie) oraz spawanie stali nierdzewnych. Używamy również kwasów, oraz innych nowoczesnych technologi. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

brama z napędem giżycko

? +48 505 627 481

Poniżej znajduje się kilka naszych przykładowych prac po więcej zapraszamy do galerii.