Zajmujemy się montażem i serwisem automatyki do istniejących jak i nowych bram wjazdowych w powiecie giżyckim i okolicach (Węgorzewo, Kętrzyn, Ryn, Mikołajki i nie tylko). W skład naszej oferty wchodzą zarówno napędy do bram wjazdowych, jak i dedykowana do nich automatyka.

Najwyższa jakość, serwis i gwarancja

Podczas montażu automatyki do bram korzystamy z najwyższej jakości komponentów, co przekłada się na niezawodność. W związku z tym oferujemy długoterminową gwarancję na realizowane przez nas montaże napędów do bram.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w galerii.

Otwieranie bramy pilotem, GSM oraz smartfonem

Napędy do bram otwierane za pomocą pilotów są w dzisiejszych czasach standardem, ale w naszej ofercie znajdą Państwo również bramy otwierane za pomocą GSM oraz bramy sterowane smartfonem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej automatyki do bram będą Państwo w stanie sterować swoją bramą w dowolny sposób.

Napędy do bram przesuwnych

W dziedzinie automatyki do bram przesuwnych oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które zapewniają twoją wygodę i bezpieczeństwo na każdym kroku. Dzięki zastosowaniu czujników laserowych napęd do bramy jest w stanie wykryć, czy zasuwająca się brama nie spotka przeszkody.

Napędy do bram przesuwnych Giżycko

Napędy do bram skrzydłowych (rozwieranych)

Dzięki montażowi napędu do bramy skrzydłowej zyskają Państwo na komforcie każdego dnia. W naszej ofercie automatyki do bram skrzydłowych na Mazurach znajdą Państwo zarówno napędy renomowanych firm, takich jak Nice czy Came.

Napędy do bram skrzydłowych Giżycko

Doradztwo przy montażu bram i kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, lub zastanawiasz się jakie rozwiązanie w dziedzinie automatyki do bram będzie dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami: +48 509 525 003

Działamy na terenie całego powiatu giżyckiego i w okolicach. Montujemy bramy i napędy do bram Węgorzewie, Mikołajkach, Rynie i nie tylko.