W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne meble loftowe wytwarzane w Giżycku na Mazurach. Jesteśmy specjalistami w zakresie prac w metalu, co przenosi się na bardzo wysoką jakość mebli loftowych wytwarzanych z metalu.

Regał loftowy wykonany z metalu


Stoły loftowe na zamówienie

W naszej ofercie znajdziesz wiele stołów w stylu loftowym. Wśród wykonanych przez nas prac znajdziesz, zarówno klasyczne stoły loftowe w czarnym kolorze, jak i nietypowe rozwiązania. Dodatkowo tworzymy również niestandardowe meble industrialne na zamówienie. Przykładem takich prac są rozsuwane stoły typu loft – idealnie pasujące do jadalni, czy salonu.

Dowolny projekt mebli z metalu

Zbudujemy każdy mebel, o jakim zamarzysz! Wpadł Ci w oko stół, lub regał z metalu na jednej ze stron www? Spodobał Ci się projekt z Pinterest-a, i chcesz zobaczyć go w swoim domu, lub wprowadzić w nim zmiany? Skontaktuj się z nami, doradzimy i zajmiemy się realizacją twoich pomysłów celów.

Industrialne meble loftowe – współpraca ze stolarzem

Przy pracy nad naszymi meblami typu loft współpracujemy ze stolarzami. Z Klientem ustalamy wymiary i kolor blatu. Elementy metalowe mebli spawamy, malujemy i szlifujemy, tak aby wszystko pasowało do siebie idealnie.

Spawane meble loftowe

Jesteśmy specjalistami w zakresie spawania, każdy kładziony przez nas spaw jest precyzyjny i charakteryzuje się wysoką jakością. Oczywiście, spawanie jest niezwykle trwałe – wykonane przez nas meble posłużą Ci długie lata!

Malowanie proszkowe

Profile wykonane ze stali malowane są proszkowo zgodnie z paletą kolorów RAL. Najczęściej spotykanym kolorem jest czarny mat, ale oczywiście możemy wykończyć meble industrialne w dowolnym kolorze, jaki Państwo sobie zażyczą.