Specjalizujemy się w spawaniu stali w Giżycki oraz stali nierdzewnej, przy użyciu sprawdzonych i nowoczesnych technik. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, doświadczeniem oraz wiedzą na zarówno na temat materiałów jak i samej techniki. Zajmujemy się spawaniem dużych oraz małych elementów, zaczynając od naprawy maszyn, kończąc na dużych konstrukcjach.

brama z napędem giżycko

Stal nierdzewna i inne materiały

Spawanie to trwałe połączenie z sobą materiałów, najczęściej materiały te to różne metale. Łączenie metali odbywa się poprzez ich nagrzanie, a następnie stopienie tak, aby tworzyły jedną całość. Istnieją różne rodzaje spawania, min. elektryczne, łukowe, termitowe, gazowe czy laserowe. W zależności od tego, jakie materiały chcemy zespawać należy dobrać odpowiednią technikę, np. chcąc połączyć wolfram lub niob z miedzią wykorzystamy spawanie elektronowe, zaś gdy pracować zamierzamy na metalach wysoko wytrzymałych i na stalach stopowych, jak tytan czy stal węglowa odpowiedniejsza będzie technika laserowa. Spawanie stali nierdzewnej wymaga niezwykłej precyzji oraz doświadczenia.

Spawanie w Giżycku i na Mazurach

Swoje zastosowanie usługi spawalnicze mają zarówno wtedy, gdy trzeba wykonać metalowe konstrukcje, kiedy naprawy wymagają używane w pracy maszyny, czy podczas wykonywania wszelkiego rodzaju ogrodzeń i tarasów na terenie np. na terenie Giżycka czy całych Mazurach. Zarówno w gospodarstwie, firmie czy zwyczajnie dookoła domu, spawanie bywa niezbędne. Wtedy właśnie oferujemy nasze usługi. Biorąc pod uwagę specyfikę naszego regionu, zajmujemy się również pracami przy jachtach i innych sprzętach wodnych w pobliżu Giżycka, jak i całych Mazurach.

Ogrodzenia i nie tylko ze stali nierdzewnej

Do spawania wykorzystać można rożne sprzęty jak i materiały. W naszej firmie oferujemy również usługi, w których wykorzystywana jest stal nierdzewna. Nasi klienci mogą liczyć na wysokiej jakości usługę, która zapewni im bezpieczne i wygodne korzystanie z zespolonych materiałów, bez względu na to, czy będzie to nowe ogrodzenie, taras, czy konstrukcja.