Rampa dla niepełnosprawnych wykonana w Pozezdrzu

Coraz częściej budynki użyteczności publicznej, czy też wszelkie dojścia i zejścia są projektowane tak, aby poruszanie się osób niepełnosprawnych po tych terenach było łatwe, bezpieczne i praktyczne. Niestety w starszych obiektach może wystąpić brak takiej infrastruktury. Tak właśnie było w Pozezdrzu (okolice Węgorzewa).

Rampa dla niepełnosprawnych w Pozezdrzu

Pomocą służą tu np. specjalne rampy dla niepełnosprawnych, jedną z nich zbudowaliśmy oraz zamontowaliśmy przy miejscowym GOK-u. Rampa dla niepełnosprawnych i schody metalowe to niesamowicie pomocne rozwiązania. Niwelują one jeszcze często występujące bariery architektoniczne (zwłaszcza w starszym budownictwie). Wszelkie szczegóły dostosowujemy do konkretnego miejsca oraz zapotrzebowania zgłaszanego przez Klienta, tak aby w najlepszy sposób ułatwić osobie niepełnosprawnej lub rodzicowi z dzieckiem w wózku poruszanie się po każdym terenie.

Konstrukcje metalowe w powiecie węgorzewskim

Zamówienia realizowane są w każdym pomieszczeniu, budynku czy mieszkaniu.
Do wykonania naszych konstrukcji wykorzystujemy najlepsze materiały, tak aby zapewnić stuprocentową pewność i bezpieczeństwo użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami (pod adresem: hkp-stal.pl/galeria/) oraz do kontaktu pod numerem: ? 505 627 481