Bramy Giżycko – Wykonanie i Montaż wraz z Automatyką

0
Lat na Rynku

Nasza firma HKP Stal Serwis z siedzibą w Spytkowie koło Giżycka oferuje kompleksowe wykonanie bram i wszystkiego co z nimi związane.

Indywidualne podejście do mieszkańców Mazur i Giżycka

Do każdej wykonywanej przez nas bramy podchodzimy indywidualnie. Proponujemy dla Klienta indywidualny projekt bramy, furtki  oraz ogrodzenia. Każdą pracę wykonujemy z najwyższą dokładnością wykorzystując przy tym nasze doświadczenie oraz najnowsze technologie.

Stal nierdzewna, ocynk oraz inne materiały

Nasza oferta jest bardzo szeroka, jesteśmy w stanie wykonać zarówno bramy ze stali nierdzewnej jak i standardowej. Wykorzystujemy również ocynk jak i inne metody konserwacji konstrukcji. W nasze produkty możemy wkomponować zarówno drewno jak i niezwykle trwałe i estetyczne systemy kompozytowe firmy Gamrat.

Bramy przesuwane, skrzydłowe, garażowe i przemysłowe oraz automatyka do bram

Mamy doświadczenie zarówno w wykonaniu bram wjazdowych czy garażowych jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji takich jak bramy przemysłowe. Oferujemy również montaż automatyki do wszelkiego rodzaju bram.

Każda oferowana przez nas brama czy to wjazdowa czy inna jest wykonana z najlepszej jakości materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi pracami poniżej oraz do kontaktu.

📞 +48 505 627 481

📧 kontakt@hkp-stal.pl